Karta graficzna GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GD DR4 64BIT DP/HDMI
Symbol: GEFORCE GT 1030 4GHD4 LP OC
Dostępność: 30 szt.
Cena: 533.70 Cena przed promocją: 593.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GEFORCE GT 1030 4GHD4 LP OC
Dostępność: 30 szt.
Cena: 533.70 Cena przed promocją: 593.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce GT 1030 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce GT 1030 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Szyna pamięci | 64-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1430 MHz |
| Taktowanie pamięci | 2100 MHz |
| Rdzenie CUDA | 384 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Pasywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.5 |
| Wymiary |
38 x 69 x 150 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |