Karta graficzna ASUS GeForce GT 730 2GB GDDR5
Symbol: 90YV0H20-M0NA00
Dostępność: 21 szt.
Cena: 453.37 Cena przed promocją: 503.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YV0H20-M0NA00
Dostępność: 21 szt.
Cena: 453.37 Cena przed promocją: 503.74 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Procesor graficzny | GeForce GT 730 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Technologia CUDA | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Rdzenie CUDA | 384 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalne taktowanie procesora | 902 MHz |
| Szybkość zegara procesora (tryb OC) | 927 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR5 |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5010 MHz |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Ilość gniazd | 1 |
| Minimalna moc zasilacza | 300 W |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| HDCP | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Typ interfejsu | PCI Express 2.0 |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 165mm |