Kabel sieciowy zewnętrzne Lanberg LCF5-21CU-0305-BK (FTP; 305m; kat. 5e; kolor czarny)
Symbol: LCF5-21CU-0305-BK
Dostępność: 2 szt.
Cena: 796.08
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LCF5-21CU-0305-BK
Dostępność: 2 szt.
Cena: 796.08
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 305 m |
| Rodzaj złącza | Nie |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Materiał płaszcza | Polietylen (PE) |
| Kolor kabla | Czarny |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Standard kabla | Cat5e |
| Złączka 1 | Nie |
| Złączka 2 | Nie |
| Typ przewodu | Kabel na bębnie |
| Certyfikaty | CE, Fluke |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 75 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 60 °C |
| Głębokość opakowania | 350 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Rodzaj opakowania | Szpula |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 380mm |
• Chroń przed dziećmi.
• Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta.
• Unikaj uszkodzeń mechanicznych.