Kabel USB-C do USB-C Vention USB 3.2 5A 10Gbps 1m biały
Symbol: TRGWF
Dostępność: 6 szt.
Cena: 45.48 Cena przed promocją: 50.53 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TRGWF
Dostępność: 6 szt.
Cena: 45.48 Cena przed promocją: 50.53 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | USB C |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Złączka 1 | USB C |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Złącze 1 | Męska |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Prąd wyjściowy (max) | 5 A |
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 17mm |
| Wysokość | 102mm |