Kabel Havit Typ C-Typ C CB6290 (biały/szary; 100cm)
Symbol: CB6290
Dostępność: 11 szt.
Cena: 33.46 Cena przed promocją: 37.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CB6290
Dostępność: 11 szt.
Cena: 33.46 Cena przed promocją: 37.18 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Biały |
| Power Delivery | Tak |
| Moc Power Delivery | 100 W |
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 187mm |
| Długość | 79mm |
| Wysokość | 37mm |
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.