Kabel magnetyczny Havit Typ C-Lightning (czarny)
Symbol: CB6298
Dostępność: 30 szt.
Cena: 32.66 Cena przed promocją: 36.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CB6298
Dostępność: 30 szt.
Cena: 32.66 Cena przed promocją: 36.29 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ złącza portu ładowania USB | USB-C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze Lightning | Tak |
| Długość kabla | 1 m |
| Grubość kabla | 4 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 111mm |
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.