Kabel SAVIO CL-95 (HDMI M - HDMI M; 1,5m; kolor czarny)
Symbol: CL-95
Dostępność: 21 szt.
Cena: 15.02 Cena przed promocją: 16.69 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-95
Dostępność: 21 szt.
Cena: 15.02 Cena przed promocją: 16.69 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Szerokość pasma | 600 MHz |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 4096 x 2160 |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Średnica przewodu | 6 mm |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 90mm |
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.