Kabel SAVIO CL-126 (USB typu C - USB 2.0 typu A ; 1m; kolor biały)
Symbol: CL-126
Dostępność: 22 szt.
Cena: 14.27 Cena przed promocją: 15.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-126
Dostępność: 22 szt.
Cena: 14.27 Cena przed promocją: 15.85 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | USB C |
| Długość kabla | 1 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | USB A |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 75mm |
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.