Kabel Lanberg Premium QC 3.0 CA-USBO-22CU-0010-BL (USB 2.0 typu A M - USB typu C M; 1m; kolor niebieski)
Symbol: CA-USBO-22CU-0010-BL
Dostępność: 20 szt.
Cena: 13.28 Cena przed promocją: 14.75 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-USBO-22CU-0010-BL
Dostępność: 20 szt.
Cena: 13.28 Cena przed promocją: 14.75 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1 m |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | USB A |
| Złączka 1 | USB C |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał płaszcza przewodu | Aluminium |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Waga produktu | 39 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 150mm |
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.