Kabel Lanberg CCS CA-HDMI-11CC-0050-BK (HDMI M - HDMI M; 5m; kolor czarny)
Symbol: CA-HDMI-11CC-0050-BK
Dostępność: 53 szt.
Cena: 13.79 Cena przed promocją: 15.32 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-HDMI-11CC-0050-BK
Dostępność: 53 szt.
Cena: 13.79 Cena przed promocją: 15.32 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Złącze 2 | Męska |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Długość kabla | 5 m |
| Tworzywo kabla | Stal pokryta miedzią (CCS) |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Szybkość przesyłania danych | 10,2 Gbit/s |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Materiał pokrycia styków | Miedź |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 160mm |
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.