Kabel Lanberg CA-US3E-10CC-0018-B (USB 3.0 M - USB 3.0 F; 1,8m; kolor niebieski)
Symbol: CA-US3E-10CC-0018-B
Dostępność: 15 szt.
Cena: 14.63 Cena przed promocją: 16.25 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-US3E-10CC-0018-B
Dostępność: 15 szt.
Cena: 14.63 Cena przed promocją: 16.25 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | USB A |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | USB A |
| Wersja USB | 3.0 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 4800 Mbit/s |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 175mm |
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.