Kabel Lanberg CA-HDMI-10CC-0200-BK (HDMI M - HDMI M; 20m; kolor czarny)
Symbol: CA-HDMI-10CC-0200-BK
Dostępność: 9 szt.
Cena: 94.78 Cena przed promocją: 105.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-HDMI-10CC-0200-BK
Dostępność: 9 szt.
Cena: 94.78 Cena przed promocją: 105.31 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Złącze 2 | Męska |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Ilość sztuk | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Długość kabla | 20 m |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Szybkość przesyłania danych | 10,2 Gbit/s |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 55mm |
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.