Kabel DisplayPort Vention 8K@60Hz 4K@144H 3m
Symbol: HCCBI
Dostępność: 2 szt.
Cena: 83.36 Cena przed promocją: 92.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HCCBI
Dostępność: 2 szt.
Cena: 83.36 Cena przed promocją: 92.62 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wsparcie 4K | 4K@60Hz |
| Wsparcie 8k | 8K@120Hz |
| Oplot kabla | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 3 m |
| Złączka 2 | Displayport 1.4 |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Szybkość przesyłania danych | 80 Gbit/s |
| Złączka 1 | DisplayPort 1.4 |
| Złącze 1 | Męska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie podłączać do źródeł zasilania o napięciu i natężeniu innym niż zalecane w instrukcji.
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie używać uszkodzonych kabli.