Kabel GEMBIRD CC-HDMI4-10 (HDMI M - HDMI M; 3m; kolor czarny)
Symbol: CC-HDMI4-10
Dostępność: 71 szt.
Cena: 15.28 Cena przed promocją: 16.98 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CC-HDMI4-10
Dostępność: 71 szt.
Cena: 15.28 Cena przed promocją: 16.98 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Długość kabla | 3 m |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 220mm |
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.