JM SANTE POLISEPT VET SPRAY PRO SILVER 50ml
Dostępność: 30 szt.
Cena: 32.19 Cena przed promocją: 35.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 32.19 Cena przed promocją: 35.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Gojenie ran |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Kategoria produktu | Spray |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Waga produktu | 60 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 40mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.