Holista Krill Meal Kryl 100g
Dostępność: 2 szt.
Cena: 31.49 Cena przed promocją: 34.99 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 2 szt.
Cena: 31.49 Cena przed promocją: 34.99 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Waga produktu | 100 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Serce |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed chorobami serca |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Aktywne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wsparcie wzroku |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Bez soi | Tak |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Zwiększona aktywność |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Białko | 58% |
| Zawartość tłuszczu | 27% |
| Popiół surowy | 9% |
| Szerokość | 72mm |
| Długość | 72mm |
| Wysokość | 126mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.