JM SANTE POLISEPT VET RECOVERY preparat energetyczny 12ml
Dostępność: 30 szt.
Cena: 23.02 Cena przed promocją: 25.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 23.02 Cena przed promocją: 25.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rekonwalescencja |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres rekonwalescencji |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Rodzaj opakowania | Tubka |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Rekonwalescencja |
| Pojemność | 12 ml |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 30 g |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 40mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.