INTELLINET PATCH CORD CAT5E UTP 3M SZARY 100% MIED
Symbol: 319768
Dostępność: 5 szt.
Cena: 11.06 Cena przed promocją: 12.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 319768
Dostępność: 5 szt.
Cena: 11.06 Cena przed promocją: 12.29 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Częstotliwość | 350 MHz |
| Snagless boot kabla | Tak |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Szary |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Długość kabla | 3 m |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Waga produktu | 103 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 20mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.