Holista Calcium Carbonate Węglan wapnia 1000g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 106.70 Cena przed promocją: 118.56 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 106.70 Cena przed promocją: 118.56 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Mocne i zdrowe kości |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Struktura kości |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Waga produktu | 1 kg |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 196mm |
| Wysokość | 63mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.