HILTON Szampon Hypoalegiczny 250ml dla psa
Dostępność: 30 szt.
Cena: 22.24 Cena przed promocją: 24.71 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 22.24 Cena przed promocją: 24.71 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Działanie szamponu | Kojąca |
| Działanie szamponu | Pielęgnujące |
| Działanie szamponu | Nawilżający |
| Działanie szamponu | Przeciwdziałający świądowi |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Kategoria produktu | Szampon |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Pojemność | 250 ml |
| Waga produktu | 270 g |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 185mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.