DR LUCY SPRAY UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE HOME 6
Symbol: 5905857023187
Dostępność: 6 szt.
Cena: 22.32 Cena przed promocją: 24.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5905857023187
Dostępność: 6 szt.
Cena: 22.32 Cena przed promocją: 24.80 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Działanie szamponu | Ułatwiający rozczesywanie |
| Działanie szamponu | Nabłyszczający |
| Działanie szamponu | Odżywiający |
| Działanie szamponu | Nawilżający |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Kategoria produktu | Spray |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Waga produktu | 270 g |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Pojemność | 250 ml |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 65mm |
• Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.