DR LUCY PREPARAT ODSTRASZAJĄCY KLESZCZE HOME 9
Symbol: 5905857023224
Dostępność: 3 szt.
Cena: 24.63 Cena przed promocją: 27.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5905857023224
Dostępność: 3 szt.
Cena: 24.63 Cena przed promocją: 27.37 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Perfumy |
| Działanie szamponu | Pielęgnujące |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Waga produktu | 0,102 g |
| Pojemność | 100 ml |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 177mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 65mm |
• Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.