HILL'S Feline c/d Urinary Care Gulasz z kurczakiem - mokra karma dla kota - 82 g
Dostępność: 15 szt.
Cena: 9.88 Cena przed promocją: 10.98 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 15 szt.
Cena: 9.88 Cena przed promocją: 10.98 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Senior |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Smak karmy | Kurczak |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 82 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria | Dla kota |
| Efekty zdrowotne | Leczenie pęcherza moczowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Kontrola dróg moczowych |
| Główny smak | Kurczak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Zawartość potasu | 0,18% |
| Wapń | 0,16% |
| Popiół surowy | 1,2% |
| Fosfor | 0,13% |
| Białko | 8,3 % |
| Sód | 0,08% |
| Zawartość błonnika (%) | 0,13% |
| Chlorki | 0,18% |
| Zawartość tłuszczu | 3,8% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Zawartość siarki | 0,13% |
| Zawartość magnezu | 0,01% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 40mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.