ANIMAL ISLAND Monoproteinowa jagnięcina dla kota 100g
Dostępność: 1 szt.
Cena: 12.79
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 12.79
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Wybredny |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Seria | ANIMAL ISLAND Monoproteina |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 100 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wybredny |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Dla diet eliminacyjnych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez cukru | Tak |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Popiół surowy | 1,9% |
| Białko | 10,3% |
| Zawartość tłuszczu | 5,1% |
| Szerokość | 39mm |
| Długość | 97mm |
| Wysokość | 92mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.