ANIMAL ISLAND indyk/kaczka dla kociąt 185g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.53 Cena przed promocją: 13.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 12.53 Cena przed promocją: 13.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Główny smak | Indyk |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Waga produktu | 185 g |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Junior |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Seria | ANIMAL ISLAND Everyday |
| Kategoria | Dla kota |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 8,9% |
| Białko | 10,8% |
| Zawartość wilgoci | 77,8% |
| Popiół surowy | 1,3% |
| Włókna surowe | 0,9% |
| Szerokość | 74mm |
| Długość | 74mm |
| Wysokość | 58mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.