Głośniki multimedialny 2.1 ROCK
Symbol: RBLGLO00048
Dostępność: 10 szt.
Cena: 105.30 Cena przed promocją: 117.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLGLO00048
Dostępność: 10 szt.
Cena: 105.30 Cena przed promocją: 117.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Głośniki multimedialne ROCK 2.1
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka Filmy Gaming Nagłośnienie |
| Stacja dokująca | Tak |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 22 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 48 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Impedancja | 40 Ω |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 907 g |
| Oznaczenia | |