Głośnik bezprzewodowy bluetooth Havit SK885BT (niebieski)
Symbol: SK885BT blue
Dostępność: 30 szt.
Cena: 88.86 Cena przed promocją: 98.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SK885BT blue
Dostępność: 30 szt.
Cena: 88.86 Cena przed promocją: 98.73 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Odporność na wodę | Nie |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Czas ładowania | 4 godz. |
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 8 godz. |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Wysokość produktu | 81 mm |
| Głębokość produktu | 84,5 mm |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Radio FM | Tak |
| Zawartość opakowania | Głośnik x 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 8 W |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Moc szczytowa | 10 W |
| Bluetooth | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Obsługiwane karty pamięci | External TF Memory Card |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Średnica przetwornika | 50 mm |
| Ilość głośników | 1 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 120mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki.
• Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą.