Głośnik bezprzewodowy bluetooth Havit SK838BT (niebieski)
Symbol: SK838BT
Dostępność: 30 szt.
Cena: 70.71 Cena przed promocją: 78.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SK838BT
Dostępność: 30 szt.
Cena: 70.71 Cena przed promocją: 78.57 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Odporność na wodę | Tak |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 8 godz. |
| Czas ładowania | 4 godz. |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Wysokość produktu | 94 mm |
| Waga produktu | 276,5 g |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Szerokość produktu | 94 mm |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Asystent głosowy | Tak |
| Zawartość opakowania | Głośnik x 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Wejście AUX | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Ilość głośników | 1 |
| Materiały | ABS |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 100mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki.
• Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą.