Głośnik Bluetooth STAGE 300
Symbol: RBLGLO000041
Dostępność: 10 szt.
Cena: 149.40 Cena przed promocją: 166.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLGLO000041
Dostępność: 10 szt.
Cena: 149.40 Cena przed promocją: 166.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Przenośny odtwarzacz bluetooth
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Kolumny |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 35 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 25 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microSD 6,3 mm jack AUX 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 h |
| Wymiary |
300 x 225 x 210 mm |
| Waga | 1816 g |
| Oznaczenia | |