Game Dog Hair Skin na wypadanie sierści 90 tabl
Dostępność: 8 szt.
Cena: 119.49 Cena przed promocją: 132.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 8 szt.
Cena: 119.49 Cena przed promocją: 132.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wypadająca sierść |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Przetłuszczająca się sierść |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Waga produktu | 200 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Białko | 21% |
| Zawartość tłuszczu | 1,6% |
| Popiół surowy | 11% |
| Włókna surowe | 14% |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 60mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.