Eurowet Probiotyk Wsparcie jelit dla psa 15x1,5g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 83.92 Cena przed promocją: 93.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 83.92 Cena przed promocją: 93.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie przerostowi flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stabilizacja flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Bez cukru | Nie |
| Waga produktu | 100 g |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Zawartość tłuszczu | 0,3% |
| Białko | 1,88% |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 65mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.