GOURMET GOLD Łosoś i kurczak w sosie mokra karma dla kota - puszka - 85 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.32 Cena przed promocją: 5.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.32 Cena przed promocją: 5.91 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Łosoś |
| Pojemność | 85 g |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Kurczak |
| Główny smak | Ryby |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Seria | GOURMET Gold |
| Kategoria | Dla kota |
| Ilość | 1 |
| Białko | 7% |
| Włókna surowe | 0,07% |
| Popiół surowy | 2,1% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Zawartość tłuszczu | 3,2% |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 65mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.