GEMBIRD PODSTAWKA POD NOTEBOOKA Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI 15,6, SREBRNA
Symbol: NBS-D1-02
Dostępność: 8 szt.
Cena: 132.58 Cena przed promocją: 147.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NBS-D1-02
Dostępność: 8 szt.
Cena: 132.58 Cena przed promocją: 147.31 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Aluminium, Silikon |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Maksymalny udźwig | 5 kg |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 39,6 cm (15.6") |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 1,02 kg |
| Głębokość opakowania | 315 mm |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,15 kg |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Regulowany | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 225 - 380 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 520 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11,5 kg |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 52mm |
• Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty.
• Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.
• Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa.