NATEC PODSTAWKA CHŁODZĄCA ORIOLE 15.6"-17.3" LED NPL-1926
Symbol: NPL-1926
Dostępność: 2 szt.
Cena: 110.47 Cena przed promocją: 122.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NPL-1926
Dostępność: 2 szt.
Cena: 110.47 Cena przed promocją: 122.74 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 3 szt. |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 280mm |