ESPERANZA PODSTAWKA CHŁODZĄCA GAMING Z PODSTAWKĄ NA TELEFON LED RGB BREVA EGC107
Symbol: EGC107
Dostępność: 6 szt.
Cena: 101.10 Cena przed promocją: 112.33 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGC107
Dostępność: 6 szt.
Cena: 101.10 Cena przed promocją: 112.33 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| LED RGB | Tak |
| Liczba ustawień wysokości | 5 |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Napięcie | 5 V |
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Długość | 25,5 cm |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 3 szt. |
| Średnica czaszy wentylatora | 10 cm |
| Prędkość obrotowa (max) | 2600 RPM |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Prędkość obrotowa (min) | 1200 RPM |
| Ilość portów USB | 2 |
| Interfejs hosta | USB |
| Wersja USB | 2.0 |
| Szerokość | 397mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 287mm |
• Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty.
• Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa.
• Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.