JM SANTE MULTIWAY DUOCAPS OSTEO wsparcie stawów 60 kaps
Dostępność: 24 szt.
Cena: 131.70 Cena przed promocją: 146.33 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 24 szt.
Cena: 131.70 Cena przed promocją: 146.33 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozwój stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Waga produktu | 150 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 70mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.