Furminator Obcinacz do pazurów
Symbol: FUR153245
Dostępność: 13 szt.
Cena: 64.79 Cena przed promocją: 71.99 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FUR153245
Dostępność: 13 szt.
Cena: 64.79 Cena przed promocją: 71.99 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria produktu | Obcinacz do pazurów |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Waga produktu | 195 g |
| Piktogram(y) zagrożenia | Drażniące lub szkodliwe |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 53mm |
• Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Chronić przed dziećmi.