Frendi indyk, dziczyzna saszetki dla psa 4x100g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.88 Cena przed promocją: 8.75 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.88 Cena przed promocją: 8.75 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Mix smaków |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Dodatkowe cechy | Brak szczególnych potrzeb |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Forma dawkowania | Stały |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Nie |
| Bezglutenowe | Nie |
| Waga produktu | 4 x 100 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez soi | Brak danych |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Białko | 7% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Szerokość | 193mm |
| Długość | 154mm |
| Wysokość | 45mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.