FURminator szeroki grzebień
Dostępność: 30 szt.
Cena: 57.22 Cena przed promocją: 63.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 57.22 Cena przed promocją: 63.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Grzebień |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Grubej i gęstej |
| Waga produktu | 128 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 62mm |
| Wysokość | 250mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.