DR LUCY ECO MASŁO ODŻYWCZE DLA PSÓW 50ML
Symbol: 5905857022241
Dostępność: 2 szt.
Cena: 47.29 Cena przed promocją: 52.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5905857022241
Dostępność: 2 szt.
Cena: 47.29 Cena przed promocją: 52.54 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Produkty pielęgnacyjne |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Działanie szamponu | Nawilżający |
| Działanie szamponu | Łagodzący podrażnienia |
| Działanie szamponu | Regenerujące |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria | Dla psa |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 50 g |
| Pojemność | 50 ml |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 48mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.