DR LUCY ECO PŁYN DO PIELĘGNACJI OCZU 50ML
Symbol: 5905857021985
Dostępność: 5 szt.
Cena: 47.29 Cena przed promocją: 52.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5905857021985
Dostępność: 5 szt.
Cena: 47.29 Cena przed promocją: 52.54 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Kategoria produktu | Płyn do oczu |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Waga produktu | 50 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Pojemność | 50 ml |
| Szerokość | 40mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 122mm |
• Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.