FRONTPRO Tabletki na pchły i kleszcze dla psa (>25-50 kg) - 3x 136mg
Symbol: 612474
Dostępność: 30 szt.
Cena: 195.26 Cena przed promocją: 216.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 612474
Dostępność: 30 szt.
Cena: 195.26 Cena przed promocją: 216.95 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Problemy z pasożytami |
| Kategoria produktu | Preparaty na kleszcze i owady |
| Kategoria produktu | Tabletki |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta (powyżej 8 tygodni) |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Ilość | 3 szt. |
| Waga psa | >25-50 kg |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Pies |
| Waga (mg) | 3x136 mg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wiek pupila | Junior |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Senior |
| Produkt OTC | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 15 g |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 25mm |
• W przypadku zanieczyszczenia skóry natychmiast przemyć dużą ilością wody.
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą lub ubraniem.