VetFood Flora Balance odnowa flory jelitowej przy antybiotyku 120 kapsułek
Dostępność: 30 szt.
Cena: 211.95 Cena przed promocją: 235.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 211.95 Cena przed promocją: 235.50 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 100 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie przerostowi flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stabilizacja flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zaburzenia wchłaniania jelitowego |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Mieszanka paszowa uzupełniająca |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Białko | 2,1% |
| Zawartość tłuszczu | 4,8% |
| Popiół surowy | 1,2% |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 70mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.