ANIMAL ISLAND pasztet Indyk saszetki dla kota 12x100g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 50.86 Cena przed promocją: 56.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 50.86 Cena przed promocją: 56.51 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Waga produktu | 12 x 100 g |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Kategoria | Dla kota |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Bez cukru | Tak |
| Główny smak | Indyk |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Mocne i zdrowe kości |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Zawartość tłuszczu | 5,5% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Białko | 10% |
| Popiół surowy | 2% |
| Szerokość | 192mm |
| Długość | 98mm |
| Wysokość | 140mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.