FRANCODEX Fresh dent - płyn do higieny jamy ustnej dla psów i kotów 500 ml
Symbol: FR179121
Dostępność: 30 szt.
Cena: 63.90 Cena przed promocją: 71.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FR179121
Dostępność: 30 szt.
Cena: 63.90 Cena przed promocją: 71.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Kategoria produktu | Krople |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Waga produktu | 500 g |
| Bez cukru | Brak danych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Higiena jamy ustnej |
| Bezglutenowe | Tak |
| Główny smak | Owoce |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 77mm |
| Wysokość | 156mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.