Eurowet Lespewet Wsparcie układu moczowego dla psa i kota 125ml
Dostępność: 4 szt.
Cena: 56.55 Cena przed promocją: 62.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 4 szt.
Cena: 56.55 Cena przed promocją: 62.83 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona układu moczowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Kontrola dróg moczowych |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 150 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Białko | 1,88% |
| Włókna surowe | 0 % |
| Zawartość tłuszczu | 0% |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 50mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.