EVERACTIVE ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW CYLINDRYCZNYCH LI-ION ORAZ NI-MH UC4200
Symbol: UC4200
Dostępność: 7 szt.
Cena: 290.37 Cena przed promocją: 322.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UC4200
Dostępność: 7 szt.
Cena: 290.37 Cena przed promocją: 322.63 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
| Zgodne rodzaje baterii | AA |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Napięcie wejściowe | 12 V |
| Waga netto | 380 g |
| Obsługiwane akumulatory | AA/R6 2000 mAh |
| Obsługiwane akumulatory | AAA/R03 1000 mAh |
| Model | Domowa ładowarka akumulatorów |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 58mm |
| Wysokość | 170mm |