Ładowarka everActive NC-1200 (Brak danych)
Symbol: NC-1200
Dostępność: 10 szt.
Cena: 224.93 Cena przed promocją: 249.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NC-1200
Dostępność: 10 szt.
Cena: 224.93 Cena przed promocją: 249.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Liczba obsługiwanych baterii | 12 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Zgodne rodzaje baterii | AA |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wyświetlaczy | 1 |
| Napięcie wejściowe | 12 V |
| Bateria w zestawie | Nie |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 58mm |
• Nie demontować ładowarki samodzielnie.
• Używać tylko z odpowiednimi akumulatorami.
• Unikać kontaktu z wodą i wilgocią.