Ładowarka everActive UC-4000 (Brak danych)
Symbol: UC-4000
Dostępność: 5 szt.
Cena: 228.54 Cena przed promocją: 253.93 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UC-4000
Dostępność: 5 szt.
Cena: 228.54 Cena przed promocją: 253.93 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Zgodne technologie baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Zgodne rodzaje baterii | C |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
| Zgodne rodzaje baterii | AA |
| Zgodne rodzaje baterii | D |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
| Obsługiwane akumulatory | AA/R6 2000 mAh |
| Obsługiwane akumulatory | AAA/R03 1000 mAh |
| Model | Ładowarka do akumulatorów automatycznych/wewnętrznych |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 159mm |
| Wysokość | 52mm |
• Używać tylko z odpowiednimi akumulatorami.
• Unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
• Nie demontować ładowarki samodzielnie.