ESPERANZA UCHWYT DO TV 14''-50'' PERSES ERW013
Symbol: ERW013
Dostępność: 36 szt.
Cena: 12.75 Cena przed promocją: 14.17 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ERW013
Dostępność: 36 szt.
Cena: 12.75 Cena przed promocją: 14.17 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Waga produktu | 380 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zawartość opakowania | Spirit level |
| Dystans do ściany (max.) | 2,4 cm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Maksymalny udźwig | 25 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 127 cm (50") |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 200mm |